Právě si prohlížíte Lego 2K Drive nabídne šílené kostičkové závody
Foto: lego.2k.com

Lego 2K Drive nabídne šílené kostičkové závody

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Lego 2K Drive je po dlouhé době nová hra z kostičkového světa. Co si studio 2K Games pro hráče připravilo?

Lego 2K Drive nabídne šílené závody

Už uplynulo nějaké to období od vydání nové open-world Lego hry, která není založena na žádném známém filmovém univerzu (například Star Wars, Indiana Jones nebo Marvel). Posledním vydáním byla Lego Worlds v roce 2015, ale ta se snažila konkurovat Minecraftu svým gameplayem. Bohužel nezajímavý obsah a špatný technický stav titulu způsobily, že hra ztratila podporu po 2 letech. Nicméně, studio 2K Games nyní vydá novou závodní hru s názvem Lego 2K Drive, která hráčům nabídne svět, kde si mohou dělat naprosto cokoliv.

Svět a gameplay

Lego 2K Drive se odehrává na fiktivním ostrově Bricklandia, kde hráč přebírá roli nového závodníka, který se chce stát nejlepším jezdcem v celé zemi a vyhrát místní Grand Brix Cup. Cesta k vítězství nebude snadná, protože hráče čeká mnoho překážek a soupeřů.

Hra je založena na závodním konceptu, kde hráči mohou hrát sami nebo v kooperaci s až šesti kamarády. Kromě příběhového režimu nabízí hra spoustu výzev, malých turnajových závodů a zajímavých miniher. Celý svět je plně interaktivní a nabízí hráčům možnost zničit cokoliv, co vidí. Svět je také plný různých biomů, které hráči mohou prozkoumat.

Stavění je neodmyslitelnou součástí Lego her, a tak se hráči mohou těšit na tvorbu vlastních vozidel. Fantazii se meze nekladou, a tak hráči mohou vytvořit sportovní vozidlo, dodávku, trabanta nebo třeba pojízdný hamburger. Kromě vozidel se hráči mohou těšit i na stavbu lodí, kterými se dají projet po vodních plochách.

Hra vyjde už 19. května na PC a na konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a také Nintendo Switch.

Těšíte se na Lego 2K Drive? Jakou poslední Lego hru jste hráli? Napište nám to do komentářů nebo na náš komunitní Discord server.

Napsat komentář