Právě si prohlížíte Lies of P se ukazuje v novém gameplay traileru
Foto: liesofp.com // Lies of P

Lies of P se ukazuje v novém gameplay traileru

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Očakávaná Souls like hra sa nám pomaly blíži a developeri hry nám predstavujú gameplay mechaniku. Môžeme sa tešiť na nové trápenie v ďalšej hre.

Bloodborne 2, ale nie od From Software

Lies of P sa nám javí, ako Bloodborne upravené na grafiku súčasnej generácie hier. Fanúšikovia, kotrí sa stále tešia na dvojku si môžu to nekonečné čakanie aspoň trošku vykompenzovať hraním Lies of P. V poslednom videu sa nám trochu predstavila mechanika a bojový systém. Hra bude určite nekompromisná a trestať za každú chybu.

Na druhej strane ak sa hráč dobre zoznámi s mechanikou hry, ako napríklad blokovanie útokov a využívanie špeciálnych abilit, dokáže priniesť peklo svojim nepriateľom. Prostredníctvom nového videa si môžete aj všimnúť rôznych nepriateľov, ktorým budete v hre čeliť a lokácie čakajúce na objavenie.

Hra je údajne balancom boja a explorácie okolitého sveta. Takže si môžeme v určitých častiach hry aj trošku oddýchnuť od boja a venovať sa objavovaniu okolitého sveta. Fanúšikovia souls like hier si môžu aj skrátiť čakanie na Elden Ring DLC hramím tejto hry.

Hra príde na trh 19. září  na PC, ako aj na nové a staršie generácie konzol PS a Xbox. Pre majiteľov predplatého Game Pass Ultimate bude hra dostupná v rámci predplatného už od prvého dňa vydania.

Zahráte si túto Souls like hru? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařpmeni.

Napsat komentář