Právě si prohlížíte Odhaleny PlayStation Plus hry na listopad: Od demoliční akce po RPG klasiky
Foto: Elena Ueve // PlayStation

Odhaleny PlayStation Plus hry na listopad: Od demoliční akce po RPG klasiky

PlayStation Plus pro měsíc listopad přichází s dalším seznamem her, kde nechybí akční tituly či nostalgické klasiky.

Listopadové hry PlayStation Plus

V listopadu přichází na PlayStation Plus několik zajímavých her. Teardown, hra plná kreativního řešení problémů a demolice, je dostupná od 15. listopadu pro členy Extra a Premium. Ve hře můžete používat vše kolem sebe, od výbušnin po vozidla, k vytváření nových cest a efektivním lupům.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen, kriticky oceňované RPG pro PS4, nabízí propracovaný bojový systém a volnost v obrovském otevřeném světě Gransys. Hráči si mohou vybrat z devíti různých povolání a zažít dobrodružství s třemi společníky. Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost On, akční hra 2-na-2, kde hráči ovládají mobilní obleky z mnoha Gundam titulů, je dostupná pro PS4. Hra je portem z roku 2016.


Dead Island: Riptide Definitive Edition pro PS4 přináší remasterovanou verzi first-person adventury ve světě zombie apokalypsy, včetně veškerého dříve vydaného DLC. Superliminal, dostupná pro PS4 a PS5, je puzzle hra založená na perspektivě a optických iluzích. Hráči řeší hádanky v podmanivém světě, plném neočekávaných zvratů. Eiyuden Chronicle: Rising pro PS4 a PS5 je akční RPG se rychlým bojem a mechanismy vylepšování města, zasazené do stejného světa jako Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes.

Nobunaga’s Ambition: Taishi pro PS4 je strategická hra, kde hráči vládnou klanem a pracují na zlepšení své země prostřednictvím správy, diplomacie a vojenské síly. Alternate Jake Hunter: Daedalus The Awakening of Golden Jazz pro PS4 je vizuální novela s prvky detektivní práce, odehrávající se v New Yorku, kde hráči řeší vraždu dědečka hlavního hrdiny. River City Melee Mach!! pro PS4 přináší akční boje pro čtyři hráče s jednoduchým ovládáním a bohatým výběrem postav a speciálních tahů.

Grandia pro PS4 a PS5 nabízí klasické RPG dobrodružství s inovativním strategickým bojovým systémem a více než 80 magickými kouzly a technikami. Jet Moto pro PS4 a PS5 je závodní hra na motokros s 10 náročnými tratěmi a možností soupeřit s 20 jezdci v různých závodních módech.

Co na listopadový seznam říkáte? Který z balíčků si předplácíte? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář