Právě si prohlížíte Lord of the Rings: Gollum pravděpodobně nejhorší hrou roku
Foto: gollumgame.com // The Lord of the Rings: Gollum

Lord of the Rings: Gollum pravděpodobně nejhorší hrou roku

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Je takmer polovica tohto roku a my sme v súčasnosti svedkom bezkonkurenčne najhoršej hry. Pri neúspešnom štarte hry Redfall padla ešte nižšie hra Gollum.

Lord of the Rings: Gollum – prepadák desaťročia?

Už pri prvých reálnych gameplay videách bolo jasné, že hra nebude dokonalá. Pri plnej cene 70 EUR si ale človek myslel, že finálny projekt bude kus kvalitnejší, ale realita je krutá. Hra je graficky na úrovni Indee titulu z roku 2012 a Gollum zo Shadow of Mordor vyzerá kvalitnejšie pracovaný, ako ten z dnešného roku. Fanúšikovia série pána prsteňom majú právo byť nahnevaní.

Hra bude určite aj najhoršiu hrou tohto roku, ale pravdepodobne aj tohto desaťročia. Na hre sa doslova nedá nájsť niečo pozitívne. Je veľmi smutné, že dnešní developeri nie sú schopní priniesť fungujúcu a zaujímavú hru pri množstve moderných programov, ktoré existujú.

Fanúšikom The Lord of The Rings a ľuďom, ktorí chcú kúpiť hru odporúčame si zahrať hry Shadow of Mordor alebo novší diel Shadow of War. Sú to staršie hry, ale určite vás zabavia viac ako tento prepadák.

Hra Gollum navyše trpí niekoľkými technickými problémami takže kto by si nakoniec chcel nejakým spôsobom užiť gameplay môže počítať s častým padaním hry. Vo videu nižšie si môžete pozrieť jednu z mnohých recenzií na hru a presvedčiť sa o kvalite tejto novinky na vlastné oči. Kto si chcel tento týždeň kúpiť hernú novinku tak skôr odporúčame nové Diablo IV.

Skúšali ste si zahrať hry Gollum? Dajte nám vedieť svoj názor na hru v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář