Právě si prohlížíte Lords of the Fallen dostává nový obsah
Foto: lordsofthefallen.com

Lords of the Fallen dostává nový obsah

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Do konca roku máme ešte posledné dva mesiace a developeri hry Lords of the Fallen sa toho snažia využiť na maximum. Prinesú nám hneď niekoľko nových vecí.

Oprava chýb a nový obsah

Developeri sú stotožnení so stavom ich hry, ktorý nie je hodný hotového produktu. Na tomto základe pripravujú niekoľko pravidelných aktualizácií. Cieľom je zlepšiť fungovanie hry a priniesť maximálny zážitok hrania.

Naposledy sa venovali hlavne problematickej obťažnosť pri začatí new game plus. V súčasnosti riešia hlavne stabilitu hry a jej padanie na niektorých platformách. Ich záujem o opravenie produktu je len povzbudivé pre hráčov, ktorí váhajú či si hru kúpiť.


Mimo toho budú pridávanie bonusové misie, z ktorých si budú môcť hráči odomknúť nové vylepšenia alebo zbroj. Okrem toho sa hráči môžu tešiť na 12 nových kúziel, nové finálne útoky a celý rad funkcií, ktoré si vyžiadali fanúšikovia hry.

Vedúci štúdia Saül Gascon sa k aktualizácií svojej hry vyjadril nasledovne: „V HEXWORKS sme nesmierne hrdí na otvorený vzťah, ktorý udržiavame s našou komunitou. Aktívne počúvame ich konštruktívnu spätnú väzbu a usilovne pracujeme na tom, čo, ako veríme, spoločne ešte viac pozdvihne úroveň hry Lords of the Fallen. Každý prírastok do hry je prácou z lásky, pretože sa snažíme posúvať hru a aj žánrové hranice.“ 

Nižšie si môžete pozrieť všetky pripravované veci, ktoré budú postupne pridané do hry:

Lords of the Fallen roadmap
Zdroj: lordsofthefallen.com

Hrali ste hru Lords of the Fallen  alebo si ju len plánujete kúpiť? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář