Právě si prohlížíte Mafia slaví 20. výročí. Vývojáři oznamují nový díl série a týden hraní zdarma.
Foto: mafiagame.com // MAFIA: DEFINITIVE EDITION

Mafia slaví 20. výročí. Vývojáři oznamují nový díl série a týden hraní zdarma.

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Již 20 let uběhlo od vydání prvního dílu Mafie, kterou si mnoho českých hráčů přivlastnilo jako národní klenot. Nyní si pro nás vývojáři připravili týden hraní zdarma.

Mafia slaví 20 let

Herní společnost 2K v rámci oslav 20. výročí prvního dílu Mafia oznámila, že po omezený čas od 1. do 5. září bude hra zdarma ke stažení na platformě Steam. Akce se však nevztahuje na remake Mafia: Definitive Edition. Zprávu oznámila společnost ve svém oficiálním příspěvku na sociální síti Twitter.

Během aktuálních oslav 20. výročí od vydání prvního dílu si vývojáři připravili také milé překvapení. Generální manažer studia Hangar 13, Roman Hladík prozradil, že studio v současné době pracuje na novém díle série. Roman Hladík v oficiálním rozhovoru na serveru mafiagame.com prohlásil:

“ S radostí potvrzuji, že jsme začali pracovat na zcela novém projektu Mafia. I když je to pár let pryč a my se teď nemůžeme poděli o nic víc, jsme opravdu nadšeni, že můžeme pokračovat v práci na této milované franšíze a bavit naše hráče novými příběhy.“

Více informací o novém díle nebylo doposud zveřejněno. Podle předchozích spekulací by měla hra běžet na nejnovějším Unreal Enginu 5 a vyjít by měla na PC a nové konzole PS5 a Xbox Series X/S.

Máte rádi sérii Mafia? Těšíte se na nový díl? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Napsat komentář