Právě si prohlížíte Majitelé PS VR2 hlásí problém s rozmazaným obrazem
Foto: playstation.com // PSVR2

Majitelé PS VR2 hlásí problém s rozmazaným obrazem

První majitelé nedávno vydané virtuální reality PS VR2 hlásí problémy s konfigurací, což má za následek rozmazaný obraz.

Prvotní problémy s PS VR2

Sony před nedávnem vydala druhou generaci virtuální reality PlayStation VR2. Ačkoliv PS VR2 přináší vylepšenou verzi hardwaru pro virtuální realitu, někteří hráči stále zaznamenávají špatnou kvalitu obrazu. První majitelé hlásí problémy s rozmazaným obrazem při hraní her určených této virtuální realitě.

Na internetu se objevují návody, jak vyřešit problém s rozmazaným obrazem na PS VR2, protože několik hráčů se snaží najít optimální místo pro dosažení nejlepší grafické kvality.

Podle uživatelů hlavním řešením problému rozmazaného obrazu na PlayStation VR2 je otevřít nastavení a upravit vzdálenost objektivu a pozici náhlavní soupravy VR. Pomoci může také rekalibrace technologie sledování očí a čištění čoček, aby byl obraz co nejčistší.

Na Redditu se ode dne vydání také objevila řada stížností na ovladače. Podle stížností některých hráčů existují problémy s používáním ovladačů Sense, přičemž hlavní výtky se týkají pravého ovladače. Zdá se, že se jedná především o softwarovou chybu.  Start druhé generace virtuální reality od Sony tak neprobíhá úplně hladce.

Jaké máte zkušenosti s virtuální realitou vy? Vlastníte nějaký headset? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Tento příspěvek má 3 komentářů

  1. Branislav

    Za mňa ovládače sú úplne super bez chýb skúšal som vypnúť respektíve dať adaptívne trigre na najmenšiu odozvu vydržali 5 hodín hrania. Čo sa týka nahlavnej súpravy po 3 dňoch sa mi podarilo nastaviť krásny obraz čiže za mňa maximálna spokojnosť so všetkým

  2. Jan

    Jak se Vám povedlo nastavit ten obraz?

  3. Karel

    Za mě obraz celkem v poho. Jen si to človek musí poštelovat. Co mi ale vadí, je, že díky plastové konstrukci je těžište helmy úplně vepředu a celou váhu tak nesou jen nosní kůstky, které jsou chráněny před otlačením jen tenounkou vrstvičkou gumy, takže mě prostě po chvíli bolí frňák. Možná to bude problém hlavně lidí, kteří mají poměrně blízko oči u sebe a musí si prakticky secvaknout nos těmy tvrdými čočkami.

Napsat komentář