Právě si prohlížíte Metal Gear pořád hledá svůj scénář
Image: konami.com // IGN

Metal Gear pořád hledá svůj scénář

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Populární herní série Metal Gear by se podle všech dostupných informací mělo dočkat filmového zpracování. Kdy se ale dočkáme?

Metal Gear a filmové zpracování

Poslední zmínky o filmové adaptaci Metal Gear Solid zazněly v roce 2020. Hlavní roli Solid Snakea má obsadit Oscar Isaac. A samotný Isaac, kterého známe například z filmu Duna jako Leto Atreidese, Ex Machina jako filantropa a vývojáře Nathana a nebo s nových Star Wars, potvrdil, že dobrý scénář se stále hledá.

Vyjádřil se k filmu na premiéře seriálu Moon Knight magazínu IGN. Sdělil, že hledají stále kvalitní příběh a zpracování.

Oficiálně byla filmová adaptace potvrzena v roce 2020. Film má podle dostupných informací režírovat blízký přítel autora videohry Hidea Kodžimy, Jordan Vogt-Roberts. Režíroval například snímky jako Králové léta nebo Kong: Ostrov lebek.

O filmu Metal Gear se mluví už několik let. Jednu dobu se spekulovalo o obsazení hlavní role, mluvilo se o Christianu Baleovi (Temný rytíř povstal) nebo o Hugh Jackmanovi (Wolverine).

Scénář už se několikrát měnil a s ním i autoři. O psaní scénáře se pokoušel i samotný režisér Vogt-Roberts a pomáhal mu Kodžimy. Film tedy nejspíše stojí opravdu kvůli správnému podnětu na scénář.

Jak řekl Oscar Isaac „hledáme, hledáme..“, tudíž těžko říct, kdy film spatří divácké oko.

Napsat komentář