Právě si prohlížíte Metro Exodus, Max Payne 3, Back4Blood a další pecky v balíčku Stand with Ukraine od Humble Bundle
Image: unsplash.com

Metro Exodus, Max Payne 3, Back4Blood a další pecky v balíčku Stand with Ukraine od Humble Bundle

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Na pomoc obětem války na Ukrajině přispívá také platforma Humble Bundle, která ve svém balíčku Stand with Ukraine přispívá ukrajinským humanitárním organizacím. Koupíte si tento balíček?

Stand with Ukraine balíček od Humble Bundle

Společnost Humble Bundle ve své balíčkové akci tentokráte přispívá obětem válečného konfiktu na Ukrajině. Platforma uvádí, že 100 % výdělku bude darováno Ukrajině na humanitární pomoc.

Na oficiálních stránkách se uvádí:

„Násilná a nezákonná invaze na Ukrajinu si vybírá tragickou daň – vysídluje lidi, devastuje rodiny a vytváří naléhavou potřebu jídla, vody, zásob, přístřeší a bezpečí. Abychom pomohli, jak nejlépe můžeme, spojili jsme své síly s tvůrci videher, vydavateli knih a výrobci softwaru po celém světě a vytvořili balíček 100 % věnovaný podpoře obětí a uprchlíků z Ukrajiny během této krize.“

V balíčku naleznete herní pecky jako Metro Exodus, Fable Anniversary, Max Payne 3, Back4Blood, Amnesia a spoustu dalších. Humble Bundle nabízí 123 herních položek v celkové hodnotě 2 336 EUR.

Minimální částka pro nákup tohoto balíčku plný herních titulů činí pouhých 36,39 EUR, což odpovídá zhruba 901 CZK. Aktuálně digitální obchod vybral úctyhodných 8,8 milionů EUR. Nejvyšší příspěvek činí 10 000 amerických dolarů.

V minulosti jsme psali o vývojářích This War of Mine, kteří dočasně snížili cenu a výdělek poputuje ukrajinskému červenému kříži. Nyní se do tohoto snažení přidalo mnoho dalších herních společností.

Akce STAND WITH UKRAINE potrvá ještě 4 dny. Tak co, podpoříte humanitární organizace zakoupením herního balíčku?

Napsat komentář