Právě si prohlížíte Microsoft a Nintendo se dohodly na uvedení Call of Duty a dalších her na konzole Nintendo
Foto: canva.com // Zdroj: gamerant.com

Microsoft a Nintendo se dohodly na uvedení Call of Duty a dalších her na konzole Nintendo

Herní giganti Microsoft a Nintendo oznámili novou dohodu, která umožní některým hrám, včetně Call of Duty, aby se objevily na Nintendo Switch a budoucích konzolích společnosti.

Microsoft a Nintendo podepsaly smlouvu o uvedení Call of Duty

Nejnovější partnerství mezi společností Microsoft a Nintendo by mohlo přinést mnoho nových zážitků hráčům obou konzolí. Nová dohoda se zdá být v souladu s nedávným oznámením Xboxu o snaze přinést své hry na co nejvíce platforem.

Novinku oznámil americký právník a místopředseda Microsoftu Brad Smith ve svém příspěvku na sociální síti Twitter. Závazná dohoda bude trvat nejméně 10 let a umožní hráčům na platformě Nintendo užít si Call of Duty tituly s podobnými funkcemi a obsahem jako majitelé konzolí Xbox či PlayStation. Call of Duty hry tak mají dorazit na konzole Nintendo vždy ve stejný den jako na Xbox.

Zatím není jasné, které další hry od Xboxu budou na konzolích Nintendo k dispozici, ale oznámení naznačuje, že se bude jednat o některé nové i stávající tituly.

Co si o dohodě myslíte vy? Vlastní konzoli jedné ze společností? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář