Právě si prohlížíte Microsoft uvažuje o levnějším rozšíření úložiště pro Xbox Series X/S
Foto: unsplash.com // Xbox Series X

Microsoft uvažuje o levnějším rozšíření úložiště pro Xbox Series X/S

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Microsoft se zdá být připraven na rozšíření nabídky dodatečného úložiště pro konzole Xbox Series X/S od jiných výrobců.

Microsoft – Nové úložiště pro Xbox Series X/S

Před více než dvěma lety uvedla společnost Microsoft na trh své rozšíření úložiště pro konzole Xbox Series X/S, které bylo vyráběno výhradně společností Seagate a jeho cena byla poměrně vysoká. Aktuálně se 1TB model prodává na Alze za 5 799 CZK.

Nyní však přichází zpráva, že společnost Seagate by mohla přijít o svůj monopol na rozšíření úložiště pro Xbox. Server The Verge nedávno informoval, že na platformě Best Buy se objevila levnější alternativa v rozšiřujících úložištích pro nejnovější generaci konzolí.

Americký prodejce Best Buy nabízel rozšiřující kartu Western Digital C50 s kapacitou 1TB za cenu o 40 dolarů (přibližně 865 CZK) nižší než Seagate model.

Je třeba také poznamenat, že momentálně neexistuje oficiální potvrzení ze strany Microsoftu ohledně této informace, proto zůstáváme ve stadiu spekulací a očekáváme oficiální stanovisko.

Používáte pro vaši konzoli Xbox Series X nebo S dodatečné úložiště, nebo vám stačí tovární úložiště? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

 

 

Napsat komentář