Právě si prohlížíte Microsoft chce přinést hry od Activision Blizzard na Game Pass
Foto: blogs. microsoft.com // MICROSOFT ACTIVISION

Microsoft chce přinést hry od Activision Blizzard na Game Pass

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Diablo, Overwatch či nově Call of Duty chce Microsoft přivést do své předplatitelské služby Game Pass. Kdy se můžeme dočkat?

Microsoft přináší hry od Blizzardu a Activisionu

Technologický gigant Microsoft ve svém nejnovějším příspěvku na blogu oznámil, že hodlá přinést řadu předních her na svoji předplatitelskou službu Game Pass. Generální ředitel Microsoft Gaming Phil Spencer by podle všeho uvítal Diablo, Overwatch či Call of Duty.
Ve svém oficiálním blogu Microsoft uvádí:

„Herní vývojáři po celém světě vytvářejí inovativní a převratné hry. Myslíme si, že můžeme udělat více, abychom tyto zkušenosti přinesli miliardám hráčů po celém světě. Naše lednové oznámení, že hodláme získat Activision Blizzard, bylo důležitým milníkem na naší cestě k tomu…“

Phil Spencer ve svém blogovém příspěvku také uvádí, že by rád rozšířil herní působení na mobilní platformy. „Odborné znalosti, které týmy Activision Blizzard přinášejí při vývoji her pro mobilní platformy, nám pomohou pochopit, jak vytvářet hry, které zaujmou hráče z celého světa,“ uvedl v příspěvku.

Co si o akvizici myslíte vy? Uvítali byste hry od Activision Blizzard v předplatném Game Pass? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Napsat komentář