Právě si prohlížíte Microsoft nabídl společnosti Sony 10letou smlouvu o zachování série Call of Duty na PlayStationu
Foto: activision.com // Call of Duty MWII

Microsoft nabídl společnosti Sony 10letou smlouvu o zachování série Call of Duty na PlayStationu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Technologický gigant Microsoft podle nejnovějších zpráv nabídl společnosti Sony zachování série Call of Duty na jejich konzolích.

Ponechá Microsoft sérii Call of Duty na konzolích PlayStation?

Zpravodajský portál The New York Times ve své nedávné zprávě uvedl, že Microsoft nabídl společnosti Sony ponechat populární franšízu Call of Duty na konzolích PlayStation dalších 10 let. Stane se tak, pokud Sony bude mlčet o nedávné akvizici Activision Blizzard.

Pokud by se totiž série Call of Duty dostala kompletně pod křídla Microsoftu, majitelé konzolí PlayStation by tak přišli o předčasný přístup k betě a dalšímu obsahu, který byl poslední léta typický právě pro tuto konzoli.

Žabomyší války v oblasti videoher mezi Microsoftem a Sony nadále pokračují. Cílem Microsoftu je podle NYT přesvědčit regulátory, aby otevřeně schválili lednovou akvizici. Regulátoři se zas obávají, že nákup Activision Blizzard může porušovat antimonopolní zákony tím, že dává technologickému gigantu nadměrnou moc ve videoherním průmyslu.

Co si o tom myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor na aktuální situaci do komentářů nebo na sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář