Právě si prohlížíte Microsoft umožní streamování her bez konzole Xbox a PC
Foto: unsplash.com // Microsoft (Xbox)

Microsoft umožní streamování her bez konzole Xbox a PC

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Technologický gigant Microsoft podle dostupných informací brzy spustí vlastní streamovací zařízení, které lidem umožní hrát hry bez konzole Xbox či PC.

Microsoft: Streamování her na televizi bez konzole

V minulém roce jsme poprvé ze strany Microsoftu slyšeli o streamovacích službě, která by byla nezávislá na konzoli nebo PC. Nová zpráva naznačuje, že bychom se této služby mohli dočkat v nadcházejících měsících.

Na portálu Venturebeat se uvádí:

„V příštích 12 měsících Microsoft plánuje vydat Xbox cloud-gaming streamovací zařízení… Streamovací zařízení Xbox umožní přístup k filmovým a televizním službám kromě knihovny her prostřednictvím Xbox Pass Ultimate.“

Ukazuje se tak, že nové streamovací zařízení bude možné využívat také pro sledování filmů či seriálů. Americký nadnárodní technologický gigant údajně také pracuje se společností Samsung. Bývalá viceprezidentka Xboxu Elizabeth Hamren uvedla:

„Spolupracujeme s globálními výrobci televizorů na začlenění zážitku Game Pass přímo do televizorů připojených k internetu, takže vše, co budete ke hraní potřebovat, je ovladač.“

V současné době můžete využívat cloudové hraní skrze předplatné Xbox Game Pass. Co si o tom myslíte vy? Jste zastánci cloudového hraní?

Napsat komentář