Právě si prohlížíte Microsoft zve na dnešní vysílání Xbox Partner Preview
Foto: xbox.com // XBOX

Microsoft zve na dnešní vysílání Xbox Partner Preview

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Microsoft zve na dnešní vysílání Xbox Partner Preview, kde více představí nadcházející tituly od svých partnerských studií.

Vysílání Xbox Partner Preview

Událost s názvem Xbox Partner Preview slibuje fanouškům exkluzivní pohled na novinky, které se brzy objeví dříve či později na konzolích Xbox a na operačním systému Windows. Vysílání má nabídnout trailery, herní záběry a možná i nějaká překvapení z her, které se teprve chystají na trh.

Vysílání Xbox Partner Preview se uskuteční dnes 25. října od 19:00. Pro ty, kteří mají zájem sledovat tuto událost, můžete tak učinit na platformě YouTube či Twitchi, kde bude vysílání dostupné v nejlepší možné kvalitě.


Dle oficiálního oznámení se můžeme těšit na novinky z her jako jsou Like a Dragon: Infinite Wealth, Alan Wake 2, Ark: Survival Ascended a Dungeons of Hinterberg.

V minulosti se konaly podobné prezentace, kde byly představeny různé hry a novinky. Xbox Partner Preview je nový formát, kde Microsoft představí hry partnerských třetích stran. Je důležité upozornit na to, že v rámci této události nebudou zveřejněny informace o Game Passu ani novinky týkající se nedávné akvizice společnosti Activision Blizzard King.

Preview k chystané události naleznete níže. Hodláte sledovat? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

TZ

Napsat komentář