Právě si prohlížíte Spider-Man: Miles Morales dorazil na PC
Foto: www.marvel.com // Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Spider-Man: Miles Morales dorazil na PC

Po vydaní Remaster verzie Spider-Mana na PC developeri z Insomniac Games ani chvíľu neoddychovali. 18.11.2022 bol deň, kedy aj najnovší Spider-Man Miles Morales prišiel na PC.

Spider-Man: Miles Morales aneb další „exkluzivita“ na PC

Môžeme povedať, že PC trh za poslednú obdobie dostáva veľa PS titulov, čo podľa môjho názoru nie je vôbec negatívna vec. Miles Morales je takým nepriamym pokračovaním predchádzajúceho Spider-Mana. Je to síce kratší diel, ale určite zabaví každého fanúšika série.

Pri tvorbe PC verzie si developeri dali hlavne záležať na kvalitu grafiky a optimalizácie hry pre maximálny PC zážitok. Hráči sa môžu tešiť napríklad na optimalizáciu pre širokouhlé herné monitory. Priniesli možnosť hrať hru prostredníctvom klasickej klávesnice a myši, ale hráči si môžu zahrať hru na PC aj prostredníctvom PS5 ovládača. Ovládač podporuje svoju najnovšiu funkciu adaptabilného ovládania aj pri hraní PC verzie Moralesa. Na základe danej funkcie si môže PC komunita skúsiť niektoré z vlastností PS5 gamingu bez toho, aby kupovali konzolu.

Hra sa samozrejme prispôsobila aj ovládaniu na klávesnici a myši takže PC hráči, ktorí nemali skúsenosť s ovládačom nemusia mať obavy, že by si museli nejaký zaobstarať alebo sa trápiť so zlým ovládaním.Hru si môžete digitálne stiahnuť prostredníctvom služby Steam alebo Epic Games Store.

Hrali ste PC alebo PS5 verziu Moralesa? Nezabudnite sa pripojiť na náš oficiálny discord server Superpařmeni.

Napsat komentář