Právě si prohlížíte Minecraft Legends získává na obří popularitě
Foto: minecraft.net // MINECRAFT LEGENDS

Minecraft Legends získává na obří popularitě

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

V polovici apríla/dubna prišla na trh a dokázala si za krátky čas získať veľmi pekné číslo hráčov. Je za tým sláva klasického Minecraftu?

Minecraft Legends – Ďalšia verzia populárnej série

Minecraft sa v poslednej dobe snaží pripomínať hlavne napríklad pridaním verzie Dungeons na predplatné PlayStation Plus. 18. 04. 2023 taktiež vyšla najnovšia verzia hernej série s názvom Minecraft Legends. Hra je k dispozícii aj v rámci predplatného služby Xbox Game Pass. Od tej doby si hru zahralo viac ako 3 000 000 hráčov. Na taký druh hry je to pekné prekvapenie a prajeme jej ešte vyššie čísla do budúcnosti. Developeri hry sú vďační za podporu a pripravujú aktualizácie na lepšiu plynulosť hry a zvýšenie podpory na konzolách.

V budúcnosti sa očakáva, že hry sa budú rozvíjať a zlepšovať a to aj v oblasti bonusových vecí do hry. Toto je skvelá novina pre všetkých hráčov, pretože im to môže priniesť ešte väčšiu zábavu a vzrušenie pri hraní. Je tiež dôležité poznamenať, že pre našu komunitu je k dispozícii aj Slovenčina, čo znamená, že aj tí hráči, ktorí majú problémy s anglickým jazykom, si môžu hru bez problémov zahrať.

Hrali ste niekedy Minecraft? Podeľte sa s nami v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář