Právě si prohlížíte Modern Warfare III představuje první sezónu
Foto: callofduty.com // Modern Warfare III

Modern Warfare III představuje první sezónu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

S vydaním najnovšieho dielu Call of Duty Modern Warfare III sa vracia aj systém sezón. V prvej uvidíme aktualizácie do všetkých módov. 

Modern Warfare III: Povstane hra z popola?

Hra poslednú dobu dostáva veľmi slabé recenzie hlavne z dôvodu nedostatku obsahu. Kampaň, ktorá trvá max 4 hodiny napomohla k tomu, že sa najnovší diel Modern Warfare III volá skôr DLC k MW II.  Prichádza ale prvá sezóna a s ňou aj nový obsah. Presvedčí to však komunitu dať hre šancu? Do kampane bohužiaľ asi nebude pridané nič nové takže pôjdeme priamo k módom pre viacerých hráčov.

Do multiplayer módu pribudnú nové mapy z nového prostredia. Jedná sa konkrétne o Meat, Greece, Rio, Training Facility. Z módov sa do hry vráti Gunfight. Do módu Warzone príde Urzikstan mapa, ktorá bola použitá v Zombies móde. Pribudnú aj nové prvky hrateľnosti, ktoré boli zapracované do Modern Warfare III  napríklad pohyby, slide cancelling, tac-stance. Doplnia to horizontálne ziplines, ovládateľný vlak a ďalšie nové možnosti na mape.


Režim Zombies bude pokračovať vo svojom príbehu. Na mape pribudne nový portál, ktorý bude predstavovať najnovší endgame obsah. Bude sa skladať z niekoľkých výziev, ktorá musia hráči splniť aby sa dostali k novým odmenám. Pribudne Friend Zone funkcia, kde modifikovaná VR11 zbraň transformuje nepriateľov na vašich spojencov. Plus pribudne nová kategória vybavenia.

Plánujete si hru zahrať s novým obsahom? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář