Právě si prohlížíte Modern Warfare III překonáva rekordy
Foto: callofduty.com // Call of Duty: Modern Warfare III

Modern Warfare III překonáva rekordy

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Napriek negatívnym recenziám po internete najnovšie Call of Duty získava srdcia rekordnej skupiny hráčov. Môže za to negatívna reklama?

Modern Warfare III – Aj negatívna reklama je reklama

Po internete sa šíria negatívne recenzie na hru ešte pred jej vydaním. Veľa ľudí nadávalo na krátku kampaň a postupne aj na slabý multiplayer a zombies mód. V tieto dni sa ale deje niečo divné. Developeri zo Sledgehammer Games prostredníctvom sociálnych sietí ďakovali za rekordné množstvo odohratých hodín na Modern Warfare III. Bavíme sa stále o tej istej hre, ktorá dostáva kritiku z každej strany. Zo štatistického hľadiska má hra úspešnejší štart v porovnaní s prvým a aj druhým dielom tejto série.


Zombies mód sa hra najčastejšie pretože je to v podstate novinka v Modern Warfare sérií. Kampaň napriek jej rekordne krátkemu času na dohranie získala tiež služné hodiny odohratého času komunitou. Ukazuje sa, že aj negatívna reklama je reklama a tento diel bude nakoniec najviac úspešný zo série. Ľudia prestávajú veriť recenziám novinárom a radšej sa presvedčia na vlastnej koží, či je hra reálne dobrá alebo zlá. My hlavne prajeme sérií úspech, ale aj nové originálne nápady do série Call of Duty.

Aký je váš názor na najnovší Modern Warfare III? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našich sociálnych sieťach. Neváhajte sa pripojiť aj k nášmu oficiálnemu serveru Superpařmeni.

 

Napsat komentář