Právě si prohlížíte Mount and Blade II: Bannerlord je konečně dokončen
Foto: taleworlds.com

Mount and Blade II: Bannerlord je konečně dokončen

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Mount and Blade II: Bannerlord je pokračování kultovní klasické akční/strategické RPG, které bylo mnoho let ve vývoji. Pár dní nazpět však hra vystoupila z předběžného přístupu.

Mount and Blade II: Bannerlord je dokončen

Mount and Blade je série akční strategických her, kde se ocitáme v kůži vlastně vytvořeného hrdiny a prožíváme strasti a slasti středověkého období. Obří rytířské bitvy a turnaje, pomáhání nebohým vesničanům, lovení banditů a mnohé další aktivity nikdy nenechají hráče v klidu. A po úspěšném prvním díle na sebe pokračování nenechalo dlouho čekat, jenže pokračování bylo dlouho v zajetí předběžného přístupu. 25. října letošního roku se však ledy hnuly. Co nové pokračování přineslo?

Novinky v Bannerlord

Druhý díl přinesl pár zásadních změn, kterých se hráči dožadovali opravdu dlouho. Kromě grafických úprav a přehlednějšímu uživatelskému rozhraní přišlo i pár nových zajímavých funkcí.

První se týká samotných bitev, kde si konečně můžeme před bitvou rozmisťovat jednotky, jak to třeba známe ze série Total War. Ale nebojte příkazy během bitvy stále dávat můžete. Další taková malinká změna přišla v přehledu na mapě, kdy konečně vidíme, jakou danou surovinu daná vesnice produkuje. Konečně již nebudeme bloudit po každé vesnici, abychom zjistili, co jaká osada prodává za suroviny.

Další novinky se týkají také optimalizace naší postavy a opravy řady bugů. Na výčet veškerých změn k datu vydání se můžete podívat ZDE.

Závěrem k Mount and Blade II: Bannerlord

Pokud jste fanoušci této série, tak si pokračování rozhodně vyzkoušejte, jelikož se pořád drží svých kořenů a přináší k tomu něco navíc. Hra je dostupná na Steamu nyní se slevou za 39,99 EUR. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář