Právě si prohlížíte Možná beta Street Fighter 6 už tento měsíc?
Foto: streetfighter.com

Možná beta Street Fighter 6 už tento měsíc?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Milovníci arkádových her s napětím očekávají Street Fighter 6, dlouho očekávanou hru plnou akce. Již tento měsíc si pravděpodobně fanoušci budou moci vyzkoušet betu. 

Možná beta pro Street Fighter 6 už tento měsíc?

Welcome to a New Era! To je letošní slogan pro Street Fighter, nový díl oblíbené arkádové hry, který bude mít svou premiéru v červnu na PC, konzolích PlayStation 4 a 5 a Xbox Series X/S. Hra nabídne jak nové, tak i staré postavy z tohoto univerza, aby uspokojila jak stálé fanoušky série, tak i ty, kteří se s ní teprve seznámí.

S novým dílem přichází také mnoho novinek a změn, které jsme shrnuli v jednom z našich článků. A nedávno se dokonce objevily zprávy, že by se hra mohla dočkat otevřené beta verze. To by byla skvělá příležitost pro fanoušky a nováčky, aby si vyzkoušeli novinky dříve než kdokoli jiný.

Možná open beta

Prvotní zmínky o možné betě nového Street Fighteru zaznamenal dlouholetý člen komunity bojových her a komentátor Ryan Harvey. Na svém twitterovém profilu Ryan sdílel klip ze streamu japonského streamera Eika Kana, ve kterém Eiko naznačil, že Street Fighter 6 se možná dočká open bety již na konci dubna.

Nicméně z klipu není patrné, že by Eiko byl nějak nervózní kvůli této informaci. Ryan dále upozornil, že je Eiko často pozván do CapcomTV kvůli právě Street Fighteru 6, což naznačuje, že má uvnitř společnosti Capcom přístup k novým informacím a může být spolehlivým zdrojem ohledně vývoje hry.

Je tomu opravdu tak?

Ale co když je všechno jinak? Podle webu Gamespot se zdá, že informace o betě nového Street Fighteru mohou být nedorozuměním. Gamespot totiž uvádí, že Eiko se v klipu zmínil o trial verzi hry a ne o betě. Jejich zdroje dále uvádějí, že Street Fighter 6 již absolvoval dostatek uzavřených beta testů, kterých se účastnila pouze hrstka vybraných hráčů. Nicméně, která z těchto informací je pravdivá, zůstává nejasné. Všechny pochybnosti by měl vyjasnit Capcom až ke konci dubna.

Jsou podle vás informace pravdivé? Chtěli byste open betu pro Street Fighter 6? Napište nám to do komentářů nebo na náš oficiální Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář