Právě si prohlížíte Možné úniky informací z Rockstar Games o RDR2 a GTA
Foto: rockstargames.com // Red Dead Redemption 2

Možné úniky informací z Rockstar Games o RDR2 a GTA

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Na základe informácií od leakerov, ktorí sa špecializujú na Rockstar games môžeme priniesť jednu dobrú a jednu zlú správu pre fanúšikov značiek tejto spoločnosti.

Úniky z Rockstar Games:

Začnem zlou správou. Na základe neúspechu remaster edície GTA: The Trilogy sa štúdio rozhodlo nepokračovať v oživení starých značiek v podobe remasterov alebo remakov. GTA: The Trilogy vyšla vo veľmi zlom stave a miestami pripomínala horšiu verziu pôvodných hier.

Osobne ako hráč nevidím v tomto argumente logické opodstatnenie. Štúdiu sa malo z tejto chyby poučiť a venovať sa viac budúcim remasterom. Bohužiaľ ak dané rozhodnutie bude reálne potvrdené remaster hier Red Dead Redemtion  a ani GTA IV neuvidíme.

Dobrou správou ale ostáva stále reálna možnosť príchodu Red Dead Redemtion 2 v novej verzií pre súčasné generácie konzol. Hra nepotrebuje veľkú úpravu, aby sme mohli hovoriť o remaster verzii. Skôr by sa hodil fps patch pre aktuálne generácie konzol a prípadne oddelený trophy/achievement list pre zberateľov, ktorí by si chceli dokončiť hru na 100% ešte raz.

Teoreticky môžeme čakať oznámenie novej verzií hry v priebehu tohto roku. Pravdepodobne bude oznámená niekedy v lete alebo až na konci roku na game awards.

Na záver si dovolím ešte jednu dobrú správu založenú na leaku. Unikli možné informácie o novom GTA VI, ktoré sa týkajú prevažne hlavných postáv, roku v ktorom sa hra odohráva (2023 takže teoreticky môže hra vyjsť budúci rok) a nové zaujímavosti okolo hry. Všetky tieto informácie nie sú oficiálne potvrdené, ale osobne predpokladám, že budú založené na pravdivých informáciách.

Aký je Váš názor na Rockstar games? Preferujete GTA alebo RDR sériu?

Napsat komentář