Právě si prohlížíte Multiplayer Zaklínače se ubírá novým směrem
Foto: digitaltrends.com // Zaklínač 3

Multiplayer Zaklínače se ubírá novým směrem

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Zaklínač, série od polského studia CD Projekt Red, získala obrovskou popularitu a fanoušci si přejí i možnost hrát v režimu multiplayer. Nejnovější zprávy ukazují, že vývojáři skutečně zvažují možnost vytvoření takového režimu.

Multiplayerový Zaklínač?

Vzhledem k tomu, že série The Witcher nabízí bohatý a hluboký příběh a postavy, mnoho fanoušků se ptá, jak by vypadal zážitek v multiplayerovém módu. Studio CD Projekt Red stojící za touto sérií ve své poslední zprávě něco podobného naznačuje.

CD Projekt RED nedávno zveřejnil zprávu pro své investory (naleznete ZDE), ve které informuje o nutnosti provést odpis hodnoty v souvislosti s projektem Sirius od společnosti The Molasses Flood. Zpráva dále uvádí, že studio pracuje na „formulaci nového rámce“ pro hru The Witcher s multiplayerem.

O projektu Sirius se zatím ví jen málo informací, kromě toho, že se jedná o inovativní přístup k universu Zaklínače a bude vyprávět „nezapomenutelný příběh„. Pracovní nabídky společnosti The Molasses Flood naznačují, že hra bude obsahovat akční souboje, kooperativní prvky, procedurálně generované prvky a nelineární vyprávění.

V tuto chvíli víme, že polské studio CD Projekt RED pracuje na The Witcher 4, který zahájí zcela novou sérii. Kromě toho bylo v minulém roce potvrzeno také vytvoření remaku prvního Zaklínače.

Zaklínač je známý pro svůj bohatý svět a propracované příběhy, které hráči milují. A i když se zatím jedná pouze o spekulace, můžeme se jen na budoucí vývoj těšit. Další podrobnosti pro vás budeme nadále sledovat.

Uvítali byste multiplayer ve hrách o Zaklínačovi? Co si o hrách CD Projekt Red myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

 

Napsat komentář