Právě si prohlížíte Můžeme se těšit na další Star Wars hry
Foto: www.ea.com // Star Wars

Můžeme se těšit na další Star Wars hry

Tvorcovia očakávaného Star Wars Jedi: Survivor pravdepodobne začínajú pracovať na ďalších projektoch zo sveta Star Wars. Dočkáme sa viac hier z tohto sveta?

Respawn sa rozhodne nefláka

Najnovšia hra od spoločnosti Respawn Entertainment Jedi: Survivor ešte nie je kompletne dokončená, štúdio sa pomaly začína zameriavať na nové projekty. Dôkazom toho je najímanie nových ľudí prostredníctvom inzerátov. Hľadajú v ňom vývojárov práve na FPS hru spojenú s Dark Forces značkou.

Zároveň inzerát spomína Unreal Engine 5 ako základ hry. Konkrétne píšu: „V spolupráci s Lucasfilm tím Star Wars FPS vyvíja novú AAA FPS v galaxii Star Wars. Naša príbehová hra pre jedného hráča, inšpirovaná klasickými titulmi ako Dark Forces a Jedi Knight: Dark Forces 2, sa vyvíja od základov s využitím sily Unreal Engine 5. Túto inšpiráciu a technológiu spájame s históriou Respawn pri tvorbe najlepšie strieľačky vo svojej triede, ktoré prinášajú úplne nový zážitok, ktorý si naši hráči zamilujú.“

Fanúšikovia série sa pravdepodobne budú môcť tešiť na niekoľko vydaní hier zo sveta Star Wars pokojne aj v priebehu jedného roku. Zatiaľ netrpezlivo čakáme na vydanie Jedi: Survivor, ktoré príde na trh 28. 4. Respawn sa preukázal ako kvalitný developer hier vďaka hrám Titanfall 2 a Jedi? Fallen Order. Hádam fanúšikov nesklamú a po vydaní Jedi: Survivor sa budeme môcť tešiť na niekoľko ďalších projektov tejto značky.

Ste fanúšikmi SW hernej a filmovej série? Podeľte sa s nami v komentároch a nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu serveru Superpařmeni.

Napsat komentář