Právě si prohlížíte Na co se můžeme těšit v dubnu
Image: unsplash.com

Na co se můžeme těšit v dubnu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Máme zde další měsíc a s ním přichází také nové herní tituly, na které se můžeme těšit. Které herní pecky nám přinese duben?

Co vychází v dubnu

Lego Star Wars: The Skywalker Saga (vychází 5. dubna)

Již za pár dní nám vychází dobrodružná Lego adventura ze světa Hvězdných válek. Nová Lego hra vypadá lépe než kdy jindy a na své si přijdou nejen fanoušci série. Lego Star Wars: The Skywalker Saga si zahrajete na všech platformách včetně Nintento Switch.

MLB The Show 22 (vychází 5. dubna)

Ve stejný den jako Lego Star Wars: The Skywalker Saga vychází také sportovní MLB. Fanoušci baseballu si mohou hru zahrán na konzolích Playstation a Xbox. Verze bude dostupná také pro Nintendo Switch

Godfall: Ultimate Edition (vychází 7. dubna)

Majitelé Xbox konzolí a PC mohou jásat. Již 7. dubna vychází pro obě platforma verze Godfall: Ultimate Edition původně vydaný pro Playstation 5. „Aperion je nad propastí zkázy“, co s tím uděláte?

MotoGP 22 (vychází 21. dubna)

U sportu ještě zůstaneme, tentokráte se přesuneme na závodní okruhy. Letošní ročník má sebou přinést více než 120 jezdců a více než 20 licencovaných tratí. Vývojáři také slibují vylepšené animace, modely a zvuky. MotoGP 22 si zahrajeme na všech platformách.

Co dalšího vychází v dubnu

  • 13 Sentinels: Aegis Rim
  • Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition
  • Zombie Army 4: Dead War (na Switch)

A na kterou hru se těšíte nejvíce vy?

Napsat komentář