Právě si prohlížíte Na co se můžeme těšit v květnu (přehled her)
Foto: unsplash.com

Na co se můžeme těšit v květnu (přehled her)

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:5 minuty čtení

Máme tu opět další měsíc a s ním přichází také nové herní tituly, na které se můžeme těšit. Které herní pecky nám přinese měsíc květen?

Trek to Yomi (vychází 5. května)

Nejen fanouškům japonské historie a samurajského umění přichystali vývojáři z Devolver Digital nový titul Trek to Yomi. Akční samurajskou odyseu si budeme moci zahrát již za pár dní na PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Salt and Sacrifice (vychází 10. května)

„Za svatyní na vás čeká říše živelného pandemonia.“ Mírumilovné království je uvrženo do chaosu a vy v roli inkvizitora budete s temnými silami potýkat na každém kroku. Temné fantasy RPG Salt and Sancrifice k nám dorazí již 10. května pro PC a konzole PS4 a PS5.

Evil Dead: The Game (vychází 13. května)

Survival hororová akce pro více hráčů Evil Dead: The Game, která se nese v duchu Dead by Daylight, vychází již v půlce května. Vývojáři z Saber Interactive slibují brutální zážitek a naprostý chaos. Hru si budeme moci zahrát 13. května na PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Vampire: The Masquerade – Swansong (vychází 19. května)

Máte rádi upíry? Kdo by neměl rád upíry? Tvůrci Vampire: The Masquerade – Swansong nabídnou za půlkou měsíce RPG ze světa temných klanů a krvesajících monster. Ve hře budete hrát za 3 upíry, za které budete řešit obtížná rozhodnutí ve světě tmy. O osudu tří upírů v Bostonu budete rozhodovat 19. května na PS4/5, Xbox One, Series X/S a PC.

Sniper Elite 5 (vychází 26. května)

Vývojáři z Rebellionu nám koncem května přinesou nový díl populární série Sniper Elite. Hráči se tak opět vžijí do role elitního odstřelovače na polích druhé světové války. V nejnovějším díle se podíváme do Francie. Tvůrci hry lákají na lepší grafiku, pokročilou fyziku střelby, vylepšený kill cam, nové režimy v multiplayeru a mnoho dalšího. Odstřelovat budeme 26. května na konzolích Playstation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC.

Další hry vycházející v květnu

  • Halo Infinite Season 2 – Lone Wolves (3. květen)
  • Loot River (3. květen)
  • This War of Mine: Final Cut (10. květen)
  • Old World (19. květen)
  • Endzone: A World Apart Survivor Edition (19. květen)
  • Dolmen (20. květen)
  • SnowRunner next-gen (31. květen)

A na které květnové hry se nejvíce těšíte vy? Který měsíc byl pro vás zatím tím nejlepším co se týká nových herních titulů? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Napsat komentář