Právě si prohlížíte Na co se můžeme těšit v únoru
Zdroj: pixabay.com

Na co se můžeme těšit v únoru

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Únor 2022 nám nabídne pěknou řádku herních titul, kvůli kterým se vyplatí vzít si volno v práci. Na které herní pecky se můžete tento měsíc těšit?

Co nabídne ÚNOR 2022

The Waylanders (Vychází dnes)

Dnes vychází The Waylanders, RPG od společnosti Gato Studio, který je plný keltských mýtů a historických legend.  Nové RPG Waylanders je mnohdy označováno za počin inspirovaný Dragon Age: Origins.

 

Dying Light 2: Stay Human (Vychází 4. února)

Snad nejočekávanější hra posledních měsíců k nám dorazí již za několik dní. Zombie, parkour, složité rozvětvené příběhy, desítky či stovky hodin obsahu a mnoho dalšího. Jednička si vysloužila skvělé hodnocení a my pevně věříme, že Dying Light 2 si po mnoha odkladech vezme jen to nejlepší.

 

CrossfireX (Vychází 10. února)

Exkluzivita pro Xbox One / Xbox Series X vychází již 10. února. Singl/multiplayer střílečka z pohledu první osoby, která podle všeho nabídne masivní řežbu. No podívejte se sami na oficiální trailer.

Total War: Warhammer 3 (Vychází 17. února)

V druhé polovině února do našich PC knihoven přibude další díl ze série Total War. Masivní real-time epické bitvy se opět přesouvají do prostředí fantasy vesmíru Warhammer. Démoni, chaos, příšery, okultisti? Není problém. Chaos přichází…

 

Horizon: Forbidden West (Vychází 18. února)

Pokračování Horizon: Zero Dawn k nám připutuje 18. února jako exkluzivita pro Playstation. Šťastlivci vlastnící PS5 si dobrodružství Aloy v drsném, ale přenádherném robotickém světě užijí více než kdy předtím.

 

Elden Ring (Vychází 25. února)

Fanoušci akčních souls her mohou jásat. Elden Ring k nám dorazí koncem měsíce a zahrajeme si jej na všech platformách. Období roztřískaných klávesnic a rozmlácených ovladačů tak opět nastane 25. února.

STEAM DECK

Tento měsíc společnost Valve uvede na trh svoji vlastní handheld konzoli. Více informací o Steam Deck naleznete ZDE.

Další hry, které vychází v únoru

  • Sifu
  • Lost Ark
  • Rumbleverse
  • Destiny 2: The Witch Queen
  • Martha Is Dead
  • Grid Legends

A na které hry se v únoru těšíte vy?

Napsat komentář