Právě si prohlížíte Na Playstation dorazily májové slevy, přibyly Star Wars hry
Foto: unsplash.com // Playstation

Na Playstation dorazily májové slevy, přibyly Star Wars hry

Na PlayStation Store dorazily včera slevové akce ve znamení nových i starých her Star Wars. V nabídce se objevily i nejnovější tituly.

Playstation a Den Star Wars

Kromě současný slev v rámci Golden Week či Hot Deals včera na Den Star Wars (fanouškům všem znám) přibyly na Playstation Store tituly s tématikou Hvězdných válek. V obchodě tak přibyly Star Wars hry od těch starších až po ty nejnovějších.

Nejnovější díly STAR WARS Jedi: Fallen Order™ či STAR WARS™: Squadrons nalezneme v obchodě s až 80% slevou. Samozřejmě že nesmějí chybět ani klasiky jako Super Star Wars. Starší tituly naleznete v také s výraznou slevou. Pro fanoušky hvězdné série snad povinnost.

V seznamu slev nalezneme i některé starší Lego tituly. Kromě Playstationu nabídnou vlastní slevy také další platformy, jako jsou Xbox či Nintendo. Slevové šílenství mimo jiné začalo také na platformě Steam. Slevová akce Star Wars by měla trvat do 12. května 2022.

V rámci oslav také přidáváme video chystaného remake populárního „Knights of the Old Republic“, jednoho z nejoblíbenějších RPG s touto tématikou. Zaujaly vás tyto slevy? Pro více informací a zábavy se nezapomeňte také připojit na náš oficiální Facebook.

Napsat komentář