Právě si prohlížíte Na PS5 dorazila důležitá aktualizace
Foto: unsplash.com // SONY PLAYSTATION

Na PS5 dorazila důležitá aktualizace

Na konzole PlayStation 5 dorazila důležitá aktulizace 07.00, která přináší několik nových funkcí a vylepšení.

Aktualizace PS5 – Nové funkce a vylepšení

PlayStation 5 přichází s důležitou aktualizací, která přináší několik nových funkcí a vylepšení. Jednou z největších novinek je vyšší podpora pro Variable Refresh Rate (VRR) při rozlišení 1440p a používání HDMI 2.1. Update přináší také dlouho očekávanou možnost připojit se k hlasovým chatům v aplikaci Discord přímo na konzoli. Díky tomu můžete jednoduše komunikovat s přáteli na většině ostatních herních platforem.

S novou aktualizací si PS5 lépe poradí také s uloženými pozicemi PS4 her. Pokud stáhnete nebo nainstalujete hru z PS4 na PS5, objeví se upozornění, že máte uložené pozice v cloudu, pokud je již nemáte uložené v konzoli. Pozice tak budou po kliknutí opět k dispozici. Hry je díky aktualizaci také možné snadno třídit a filtrovat podle platformy.

Jednou z dalších výhod nové aktualizace pro PlayStation 5 je možnost aktualizovat DualSense ovladač bez použití kabelu. Dříve bylo nutné připojit gamepad kabelem k PlayStation 5, aby bylo možné aktualizaci provést. Na celý seznam změn se můžete podívat na oficiálním blogu PlayStationu ZDE.

Co na novou aktualizaci říkáte? Na jakou hru se v letošním roce nejvíce těšíte? Nezapomeňte se připojit také na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář