Právě si prohlížíte Nadcházející třetí sezóna pro Call of Duty Warzone 2.0 slibuje masivní změny
Foto: activision.com // Call of Duty MWII

Nadcházející třetí sezóna pro Call of Duty Warzone 2.0 slibuje masivní změny

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Fanoušci Call of Duty: Warzone 2.0 se mohou těšit již brzy na třetí sezónu. Ta má přinést s sebou nové mapy, herní módy a kosmetické předměty.

Třetí sezóna Call of Duty Warzone 2.0 odhalena

Tvůrci Call of Duty před nedávnem odhalili jednu z největších aktualizací od vydání Modern Warfare 2 a Warzone 2.0 koncem loňského roku. Na oficiálním blogu Activisionu se objevily podrobnosti o třetí sezóně, která nabídne nové mapy, zbraně, módy, operátory, kosmetické předměty a mnoho dalšího.

modern warfare ii call of duty warzone
Zdroj: callofduty.com

Season 3 přinese celkem tři 6v6 mapy a dvě větší bojové mapy přizpůsobené z Warzone, což jistě ocení fanoušci. Kromě nových map bude Season 3 nabízet také nové módy, jako jsou Gunfight a Cranked.

Nové zbraně a operátoři jsou samozřejmostí. Hlavními tvářemi třetí sezóny se stanou Alejandro a Valeria. Hráči se mohou těšit i na legendární zbraň Imperium, o které se nedávno mluvilo v souvislosti s dataminingem. Nový Battle Pass navíc nabídne hráčům nové kosmetické předměty, eventy a další bonusy.

V Warzone 2.0 se hráči mohou těšit na novinky v režimu DMZ. Mezi novinkami patří například workbench (pracovní stůl), barterový systém, nová frakce včetně misí či novinky na mapě.

Sezóna 3 pro Call of Duty Modern Warfare II a Warzone 2.0 dorazí již 12. dubna, takže fanoušci nemusí dlouho čekat na další novinky a vylepšení. Celý seznam změn naleznete pod přiloženým odkazem ZDE.

Hrajete Warzone 2.0? Máte rádi sérii Call of Duty? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni. Na oficiální trailer k třetí sezóně se můžete podívat níže.

Napsat komentář