Právě si prohlížíte Naše dojmy z hraní Hi-Fi RUSH
Foto: bethesda.net // Hi-Fi RUSH

Naše dojmy z hraní Hi-Fi RUSH

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / XBOX
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Hi-Fi RUSH je nová rytmická hra od studia Tango Gameworks, které má za sebou hororové Evil Within. A jak se jim změna žánru povedla?

První dojmy z Hi-Fi-RUSH

Xbox & Bethesda Developer_Direct představili řadu zajímavých her, které nás tenhle rok čekají.Jedna z nich pochází ze studia Tango Gameworks, které dosud vyvíjelo hororové hry jako Evil Within a Ghostwire: Tokyo. Avšak Hi-Fi RUSH je úplně jiným typem hry, než na co jsme u tohoto studia zvyklí.

Příběh Hi-Fi-RUSH

Ve hře se staneme mladým hrdinou jménem Chai, který touží stát se rokovou hvězdou. Na své cestě si zraní svoji ruku, a tak se přihlásí do programu Amstrong, kde mu je nahrazena robotickou rukou schopnou přitahovat kovy. Avšak kvůli technické chybě je ruka řízena hudbou z Chaiova hudebního přehrávače a díky tomu slyší celý svět v rytmu. To vede k tomu, že po něm jdou všichni strážní ve městě. Proto se spojí s dívkou jménem Peppermint, která se snaží rozluštit tajemství projektu.

Gameplay

Hi-Fi RUSH je rytmická hra kombinující prvky hack and slash mlátičky. Správný rytmus znamená pro vás větší škodu na protivnících. Máte k dispozici lehký a těžký útok, s jejichž pomocí poškozujete své nepřátele. Po dokončení komba odhodíte protivníky a způsobíte jim vysoké poškození. Během soubojů nebudete sami, protože si můžete pozvat jednoho ze svých společníků.

Úrovně v Hi-Fi RUSH jsou základně lineární, ale obsahují řadu bočních cest, ve kterých lze nalézt odměny pro zvědavce. Na konci každé úrovně se nachází bossové, kteří prověří vaše reflexy a cit pro rytmus. K dispozici je také obchod, kde si můžete zakoupit nová komba a perk, které umožní hladší boj.

Závěrem

Hi-Fi RUSH je zábavná mlátička s vynikajícím soundtrackem, který doplněný výborným vizuálem kombinujícím 2D a 3D komiksovou animaci. Svět ožívá barvami a kombinace hack and slash mlátičky s rytmickou hrou funguje výborně a přináší svěží vánek do tohoto žánru. Vizuálně je hra také úchvatná. Výborný komiksový styl kombinuje 2D a 3D animaci a celý svět je rozžhavený barevnými akcenty.

Vyzkoušeli jste si Hi-Fi RUSH? A jak se vám líbilo? Dejte nám vědět do komentářů nebo na náš oficiální Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář