Právě si prohlížíte Naše nejoblíbenější hry z PlayStation Showcase
Foto: playstation.com // Phantom Blade Zero

Naše nejoblíbenější hry z PlayStation Showcase

Pred dvomi dňami sme mohli sledovať jednu z očakávaných konferencií Sony. Boli sme svedkami prevažne potvrdenia existencie už plánovaných titulov, ale dočkali sme sa aj nových oznámení. 

Meče nás na PlayStation Showcase zaujaly najviac

Prejdeme si jednu hru, ktorej pokračovanie sa očakávalo a jednu, ktorá bola pre nás novinka. Za pozitívne oznámenie pokračovanie určite osobne vnímam hru Ghostrunner 2. Prvý diel bol špecifický nekompromisným súbojom a opakovania pomaly každej sekcie.

Na konci hry je z vás človek s maximálnymi reflexami. Druhé pokračovanie pravdepodobne bude veľmi v podobnom duchu a určite prinesie nové druhy výziev.

Hrali ste už prvý diel? Určite mu dajte šancu! Video na pokračovanie si môžete pozrieť nižšie.

Pozitívnym prekvapením bola podľa mňa hneď nasledujúca hra s menom Phantom Blade Zero. Hra mi trochu pripomenula Sekiro v trochu temnejšom prevedení. Náš hlavný hrdina bude mať pravdepodobne 66 dní na pomstu a zničenie svojich nepriateľov.

Túto novinku budeme samozrejme sledovať, ale podľa traileru súdime, že hra bude nekompromisná z pohľadu hrania.

Celkovo osobne som čakal, že oznámia trochu viac nových hier. Samozrejme som očakával existenciu Bloodborne 2ky alebo Remake jednotky. Budeme teda poctivo čakať na ďalšie oznámenia a informácie o pripravovaných hrách.

Aké oznámenia sa Vám najviac páčili na PlayStation Showcase? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář