Právě si prohlížíte Need for Speed ​​Unbound slibuje 4K 60 fps na konzolích
Foto: ea.com // Need for Speed Unbound

Need for Speed ​​Unbound slibuje 4K 60 fps na konzolích

Svet konzol je stále pozadu za PC čo sa týka kvality hier. Samozrejme za tu cenu nemôžeme porovnávať maximálny výkon PC a konzol, ale minimálne nás teší, že 60fps a 4K sa začína stávať samozrejmosťou aj pre konzoly.

Nový Need for Speed prinesie maximálny PS5 zážitok

Na konzole PS5 sa hráči môžu tešiť na unikátny 4k zážitok pri pravidelných 60 snímkach za sekundu. Samozrejme toto sú slová developerov a sme osobne zvedaví na to, či sa to prejaví napríklad na dĺžke hry respektíve veľkosti mapy na ktorej sa hra bude odohrávať. Nový Need for Speed bude graficky trochu osobitnejší vďaka špecifickej grafike. Tá pravdepodobne napomohla k lepšiemu renderovaniu a umožnila tento next gen zážitok.

Hra samozrejme sľubuje aj podporu haptickej odozvy takže budete doslova cítiť odpor auta pri jeho riadení. To vám pravdepodobne pomôže vytroviť si k auto trochu bližší vzťah a možno aj zabráni tomu aby ste to s ním hneď nenapálili do najbližšieho stromu.

Som fanúšikom závodných hier a veľmi ma teší, že sa aj do tohto sveta aut dostáva maximálny herný zážitok v podobe 4K rozlíšenia v kombinácií so 60 fps.

Hra vychádza 2. decembra 2022 na konzolu PlayStation 5, Xbox Series X a S a PC. Tešíte sa na nový Need for Speed? Hrali ste nejaký diel z tejto série? Pripojte sa aj k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář