Právě si prohlížíte Nejen Spider-man zamíří na PC
Foto: insomniac.games // MARVEL’S SPIDER-MAN

Nejen Spider-man zamíří na PC

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Před nedávném proběhl showcase State of Play, na kterém byla prezentována řada zajímavých titulů. Marvel’s Spider-man a další tituly se tak podle nedávného oznámení podívá také na PC.

Spider-man míří na PC

Po úspěšných portech God of War, Days Gone, Horizon: Zero Dawn, Death Stranding a chystaných Uncharted a v týdnu oznámeného Spider-mana tu máme odhalení dalších PlayStation exkluzivit, které mají dorazit na PC.

Uživatelé Redditu našli na internetu důkazy, že by se mělo jednat o roguelike sci-fi střílečku Returnal a skvělou hopsačku Sackboy: A Big Adventure.

Screenshoty zachycují menu her a hlavně nastavení ovládacích prvků. Pokud nejde o podvrh, vše tak nasvědčuje tomu, že se brzy dočkáme oficiálního odhalení. U Returnalu by se mohlo jednat o port vytvořený již rok po vyjití na konzolích.

Společnost Sony do portací her pro PC pořádně šláplo a netají se tím, že by chtěli jen za letošní rok z PC hráčů dostat 300 milionů dolarů. A do konce roku 2025 chtějí polovinu nových her rovnou vydávat i na PC.

Podle staršího úniku databáze GeForce Now bychom se měli časem dočkat i verzí her Ratchet & Clank a dokonce i už brzo letos vydaného Horizon Forbidden West.

Na co se těšíte nejvíc a co by Sony neměla zapomenout vydat i na PC? Těšíte se na PC verzi Spider-mana?

Napsat komentář