Právě si prohlížíte Někteří hráči Call of Duty: Modern Warfare III hlásí problémy s TTK
Foto: callofduty.com // Call of Duty: Modern Warfare III

Někteří hráči Call of Duty: Modern Warfare III hlásí problémy s TTK

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Activision právě spustil beta testování své nové hry Call of Duty: Modern Warfare III. Avšak někteří hráči vyjádřili obavy týkající se TTK.

Problémy s Call of Duty: Modern Warfare III

Activision spustil beta testování Call of Duty: Modern Warfare III. Přestože očekávání fanoušků jsou vysoká, někteří hráči již vyjádřili své obavy ohledně parametru „time to kill“ (TTK), což představuje čas potřebný k zneškodnění protivníka. V segmentu FPS her představuje TTK zásadní prvek, který může výrazně ovlivnit celkový zážitek z hraní.

Původně byla beta hry přístupná jen pro majitele konzole PlayStation, ale brzy se otevřela i pro PC a Xbox. Navíc od 14. do 16. října je beta otevřena všem platformám, což dává hráčům příležitost podat zpětnou vazbu. A jedním z nejdiskutovanějších problémů je právě TTK v Modern Warfare III.


Na Redditu uživatel s nickem JCglitchmaster zveřejnil příspěvek, ve kterém kritizuje TTK v této hře. Popisuje ho jako nekonzistentní ve srovnání s jinými hrami série Call of Duty. Reakce na tento příspěvek byly smíšené. Zatímco mnozí hráči souhlasili, jiní upozornili na problémy se servery hry nebo kritizovali některé herní mechanismy. Uvidíme, zda Activision vezme odezvu hráčů vážně a vydá dostupné aktualizace.

Call of Duty: MW III má svou oficiální premiéru 10. listopadu a bude dostupný pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Těšíte se na nový díl Call of Duty? Máte již předobjednáno? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Svůj názor můžete sdílet také na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář