Právě si prohlížíte Netflix poodhaluje chystaný Resident Evil seriál
Zdroj: Netflix.com

Netflix poodhaluje chystaný Resident Evil seriál

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Resident Evil má za sebou již několik hraných filmových zpracování s Millou Jovovich až po nepříliš povedený CGI seriál od Netflixu Resident Evil: Infinite Darkness.

Netflix poodhaluje seriál Resident Evil

Tentokrát se ale Netflix rozhodl pro obsazení živých herců. Hlavní hvězdou by měl být Lance Reddick, kterého určitě znáte z filmové série John Wick jako Chárona – recepčního hotelu Continental. Ten bude hrát Alberta Weskera, který byl ve hrách vždy jako běloch a měl dvě dcery Jade a Billie.

Seriál nás provede New Racoon City a světem, kde je již většina lidí i zvířat nakažena T-virem. Ve flashbacích se vrátíme zhruba o 15 let zpět, kde sestry Weskerovi odhalí otcovo tajemství.

Premiérový díl je plánován na 14. července 2022. Celkem nás čeká osm hodinových dílů. Prezentace věnovaná seriálu na Netflixu odhaluje v české lokalizaci název Resident Evil: Lék, pro zbytek světa je to pouze Resident Evil.

Herní seriály

Ukazuje se, že se seriály vycházející z populárních herních sérií se v poslední době roztrhl pytel. Konkureční HBO například připravuje seriál The Last of Us vycházející ze stejnojmenné populární hry pro konzole Playstation. Amazon zas podle dostupných informací hodlá zpracovat seriál God of War.

Líbí se vám filmová zpracování okolo Umbrella Corporation nebo máte raději herní sérii?

Napsat komentář