Právě si prohlížíte Next-gen verze pro Zaklínače 3 vyjde koncem roku
Foto: thewitcher.com // CD PROJECT RED

Next-gen verze pro Zaklínače 3 vyjde koncem roku

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Zaklínač 3 včera slavil 7. výročí od vydání hry. Při této příležitosti vývojáři z CD Projectu oznámili plánovaný next gen patch na konec letošního roku.

Next-gen patch pro třetího Zaklínače

Ano, čtete správně. Zaklínač 3 vyšel již před 7 lety. Při této příležitosti polští vývojáři z CD Project Red oznámili, že nová next gen verze The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition vyjde pro konzole PS5 a Xbox Series X koncem letošního roku. Nové verze se dočkají samozřejmě i hráči na PC.

Next-gen verze třetího Zaklínače byla oznámena již v září 2020 a dočkat jsme se jí měli již v minulém roce. CDPR byl ale kvůli údajným zákulisním problémům nucen odložit na neurčito. Až během včerejšího výročí jsme se dočkali poprvé konkrétního období. Aktualizace by měla být dostupná zdarma.

„Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o informaci, že vydání hry Zaklínač 3: Divoký hon ve verzi pro novou generaci je naplánováno na 4. čtvrtletí roku 2022.“

Zatímco fanoušci třetího Zaklínače se dočkají next-gen verze již koncem letošního roku,  ve studiu se v současné době pracuje na novém díle, který bude fungovat na nejnovějším Unreal Enginu 5.

Těšíte se na nový next-gen patch pro Zaklínače 3? Hráli jste Cyberpunk 2077?

Napsat komentář