Právě si prohlížíte Next-gen záběry třetího Zaklínače konečně odhaleny
Foto: thewitcher.com // Zaklínač

Next-gen záběry třetího Zaklínače konečně odhaleny

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Herní studio CD Projekt Red poprvé zveřejnilo první záběry z chystaného next-gen updatu ze Zaklínače 3. Máme se na co těšit?

Next-gen update Zaklínač 3

Před více než týdnem jsme se dozvěděli, že dlouho očekávaná next-gen aktualizace pro třetího Zaklínače vyjde již 14. prosince letošního roku. Nyní vývojáři z CD Projekt Red na oficiálním Redstreamu odhalili první záběry z chystaného updatu.

Fanoušci série se tak mohou těšit na řadu grafických vylepšení včetně 4K textur, Ray traycingu, Ultra+ módem na PC a podporou technologie NVIDIA DLSS či AMD FSR 2.0. K zachycení krás světa Zaklínače bude nově sloužit „Photo mode„.

Konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S se dočkají dvou herních režimů Ray tracing a Performance. Vývojáři také mysleli na nové funkce pro ovladač DualSense a podporu cross-save a cross-progression napříč platformami.

Hráči se mohou těšit také na „quality-of-life-improvements“. Zlepšení se dočká ovládání magie na ovladačích, implementace módů, možnost změny kamery pro průzkum, boj a ježdění či lepší odezva. Mezi další novinky se řadí nastavování filtrů na hlavní mapě a dynamičtější minimapa.

Vývojáři se také zaměřili na nový obsah. Nově přidané nákresy a vedlejší úkol nám umožní vyrobit zbrusu nové meče a zbroje inspirované sérií Netflix. Dočkáme se také nových alternativních vzhledů pro přední postavy. Vývojáři slibují také opravení některých chyb.

Co říkáte na nový next-gen update? Sledujete na Netflixu seriál Zaklínač? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář