Právě si prohlížíte Nicolas Cage na návštěvě v Kojima Production
Foto: twitter.com // HIDEO KOJIMA

Nicolas Cage na návštěvě v Kojima Production

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Herec, komik a živoucí internetový MEME Nicolas Cage byl před pár dny na návštěvě v herní společnosti Kojima Production.

Nicolas Cage – legenda

Asi většina z nás, kdo se už nějakou dobu pohybuje na internetu zná herce, komika a živoucí internetový MEME Nicolase Cage. Ten se před nedávnou dobou stal součástí i herního světa, a to díky hře Dead by DaylightV tomto multiplayerovém survival hororu se Nicolas stal jednou z hratelných postav za stranu přeživších. A první ukázky z gameplaye jsme již mohli vidět na Summer Game Festu 2023, kde i herec sám vystoupil. Ale nedávno se Twitteru objevil příspěvek, který vzbudil obrovské otázky.

Návštěva v Kojima Production

A kdo vůbec tento zajímavý a debatu vyvolávající tweet zveřejnil? Nebyl to nikdo jiný než Hideo Kojima, jeden z nejznámějších videoherních producentů. Právě on zveřejnil dvě fotografie, na kterých je Nicolas Cage ve studiích Kojima Production.

Nicméně tento jednoduchý tweet vyvolal v herní komunitě mnoho otázek. Objeví se Nicolas v pokračování hry Death Stranding? Plánuje Kojima s Nicolasem nějaký další projekt? A podobné otázky se začaly objevovat pod daným tweetem, protože většina hráčů si uvědomovala, že Hideo Kojima nedělá nic jen tak náhodou. Takže tyto otázky byly na místě.

Bohužel účel Nicolasovy návštěvy byl zcela odlišný od toho, co si všichni mysleli. Herec pouze navštívil studio, aby předal Kojimovi odznáček k chystanému filmu Mandy, ve kterém Nicolas ztvárnil hlavní roli. Navíc herec zanechal krátkou děkovnou zprávu pro všechny ve studiu jako památku.

Znamená to tedy, že tito dva nemají žádné společné plány? Na první pohled to tak vypadá, ale nikdo neví, co se skutečně odehrálo za zavřenými dveřmi. Kojima je pověstný svým zatajováním a většinu věcí si tak nechává pro sebe. Třeba se jednoho dne necháme překvapit.

Co říkáte na návštěvu Nicolase Cage v Kojima Production? Myslíte si, že Kojima něco tají? Napište nám to do komentářů nebo se mrkněte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář