Právě si prohlížíte Nintendo Switch překonalo v prodejích PS4
Foto: pexels.com / Erik McLean

Nintendo Switch překonalo v prodejích PS4

Herní konzole Nintendo Switch dosáhla významného milníku v prodejích a předstihla svého konkurenta, PlayStation 4 od Sony.

Nintendo Switch překonává PS4 v prodejích

Populární herní konzole Nintendo Switch dosáhla významného milníku v prodejích. Nejnovější konzole od Nintenda se prodalo více než 122 milionů kusů po celém světě od svého uvedení na trh v roce 2017. Konzole PlayStation 4 se podařilo přesáhnout více než 117 milionů prodaných kusů.

Nintendo Switch se nyní může pochlubit tím, že překonalo prodejnost herní konzole PlayStation 4. Zatím to ale neznamená, že by dokázalo porazit Nintendo DS, které je na trhu déle a dosáhlo prodejů 154 milionů kusů. Herní konzole je však na dobré cestě milník překonat.

Tento úspěch lze přičíst kombinaci inovativního designu, kompatibilnosti s mobilními zařízeními a široké škále her, které jsou k dispozici pro hráče. Navíc se konzole těší oblibě u všech věkových skupin, což ji činí atraktivní volbou pro rodiny a jednotlivce.

Včera se mimo jiné uskutečnila událost Nintendo Direct, na které bylo představeno mnoho novinek a nových her od společnosti Nintendo. V nejbližší době vám přineseme více podrobností. Na celý záznam se přesto můžete podívat níže.

Vlastníte Nintendo Switch? Jaké jsou vaše zkušenosti s touto konzolí? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář