Právě si prohlížíte Nominace na hru roku jsou venku
Foto: thegameawards.com

Nominace na hru roku jsou venku

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Ako každý rok tak aj teraz prichádza tá časť roku, keď si hráči vyberajú na základe hlasovania hru roku. Môžeme samozrejme voliť za svojich favoritov v ďalších 30 kategóriách.

Hra roku: Elden Ring vs. God of War alebo nás prekvapí mačka?

Samozrejme sme očakávali minimálne hry ako Elden Ring a nový God of War Ragnarök, že budú v nomináciách minimálne o hru roku. Do nominácie sa pridali ďalšie hry a to konkrétne A Plague Tale: Requiem, Horizon Forbidden West, Xenoblade Chronicles 3 a prekvapujúco populárna, ale veľmi zaujímavá hra Stray.

Okrem hlavnej kategórie GOTY 2022 môžeme hlasovať aj za najkvalitnejšie audio v hre alebo napríklad najočakávanejšiu pripravovanú hru. Niektoré kategórie budú trochu ťažšie na hlasovanie kvôli vysokej konkurencií respektíve sa jedná o kategórie nezaujímavé pre danú osobu, ktorá hlasuje. U mňa je to osobne kategória za najlepšiu hru na mobil pretože som žiadnu nehral približne 10 rokov.

Osobne som zo zvedavosti hlasoval za Stray ako hru roku, ale myslím si, že to vyhrá buď Elden Ring alebo God of War. Samozrejme môžeme byť prekvapení a vyhrá to jedna z nemenovaných hier v danej kategórií.

Samotné vysielanie začína 9. 12. 2022 o pod druhej ráno takže pravdepodobne si väčšina z Vás pozrie výsledky niekedy ráno alebo v priebehu dňa. My budeme samozrejme sledovať vysielanie naživo a prinesieme vám aktuálne pocity z celého večera pretože určite budú oznámené aj nové tituly hier na nasledujúce roky.

Na záver pripájame link prostredníctvom ktorého môžete hlasovať za svojich favoritov ZDE. Tento rok je veľmi silný čo sa týka titulov takže každý jeden hlas sa počíta.

Kto je Váš hlavný favorit na hru roku? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář