Právě si prohlížíte Nová Arma Reforger od Bohemia Interactive odhalena
Foto: reforger.armaplatform.com // Bohemia Interactive

Nová Arma Reforger od Bohemia Interactive odhalena

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Devět let po vydání Arma 3 se české herní studio Bohemia Interactive včera opět činilo, když odhalilo Arma Reforger. 

Arma Reforger je tu

Devět let od vydání Arma 3 k nám konečně dorazil nový díl populárních válečných simulátorů. České studio Bohemia Interactive včera představilo nový díl nesoucí název Arma Reforger.

Bohemia Interactive láká v novém dílu na propracovaný válečný simulátor z období studené války, který poběží na novém Enfusion Engine. Vrátit bychom se měli na původní lokace z jedničky. Na oficiálních stránkách se uvádí:

„Uplynuly čtyři roky od doby, kdy zlotřilé sovětské síly napadly Everon, což vyvolalo krizi studené války… Ponořte se do bitvy o dobytí Everonu v herním režimu COnflict a zapojte se s ostatními hráči při přebírání ostrova.“

Překvapením se také stává, že válečný simulátor si můžete zahrát již nyní v rámci předběžného přístupu. Cenovka byla stanovena na 30 EUR. Arma Reforger sebou prozatím nese na platformě Steam smíšené recenze.

Nový díl si prozatím můžete zahrát na PC a nových konzolích od Xboxu. V blízké budoucnosti by se měla hra dostat také na konzole PlayStation.

Baví vás série Arma? Už jste si zakoupili na Steamu early access přístup?  Jaké jsou vaše první dojmy z hraní? Na oficiální trailer ke hře se můžete podívat níže.

Napsat komentář