Právě si prohlížíte Nová expanze pro World of Warcraft odhalena (aktualizováno)
Image: blizzard.com // YouTube

Nová expanze pro World of Warcraft odhalena (aktualizováno)

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Již dnes nám společnost Blizzard představí další expanzi pro World of Warcraft. Kde můžete sledovat a na co se můžeme těšit?

Odhalení expanze pro World of Warcraft již dnes

Pouhých pár hodin nás dělí o nových informací ohledně expanze pro World of Warcraft. Vývojáři stanovili čas na 19. 4. 2022 18:00 SELČ, tudíž nás dělí od vydání článku pouhé tři hodiny. Aktuálně na YouTube čeká okolo 14 000 fanoušků.

Na oficiálních stránkách se uvádí:

„World of Warcraft podnítil představivost prostřednictvím bohatého vyprávění a rozsáhlých světů, které převládají v celé expanzi Shadowlands… Vývojářský tým je nadšený, že se může podělit o to, na čem pracoval, a zveme vás, abyste si poznamenali své kalendáře, abyste nezmeškali ani okamžik.“

Odhalení můžete sledovat na platformě Twitch nebo na YouTube v odkazu níže. Těšíte se?

World of Warcraft: Dragonflight

Blizzard včera v 18:00 vypustil všechny trailery týkající se nové expanze, která ponese název Dragonflight. Fanoušci legendárního datadisku Wrath of Lich King si také přijdou na své v podobě Classicu. Na cinematic trailer z nového rozšíření se můžete podívat níže.

Krátce poté byl vypuštěn i preview trailer, kde jsme se dozvěděli, co nás v nové expanzi čeká. Dočkáme se nového povolání, rasu, změny talentů a mnoho dalšího. Dalších informací se dočkáme postupem času. Podívejte se sami v odkazu níže. Těšíte se na novou expanzi?

Napsat komentář