Právě si prohlížíte Nová FIFA 23 představuje nová vylepšení trávníků na hřišti,  stíny,  sestřihy před zápasem či efektní AR záběry
Foto: ea.com // FIFA

Nová FIFA 23 představuje nová vylepšení trávníků na hřišti, stíny, sestřihy před zápasem či efektní AR záběry

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

To by nebylo EA, aby se nepochlubilo dalším podrobným trailerem na nový díl fotbalového simulátoru FIFA a nalákat na další novinky.

Novinky ohledně FIFA 23

Samotné video níže ukazuje lepší trávníky,  stíny , vylepšení cutscén , od nových oslav gólů,  tak ozvučení a to jako zapřisáhlí fanoušci máme rádi.

FIFA 23 z nových záběrů vypadá téměř reálně jak po stínové stránce tak i stavba stadionu za jakékoliv počasí. Co musím jako skalní fanoušek série pochválit je fakt, že výsledné 3D se chová oproti předchozím dílům reálně. Stejně tak zápasy samotné, od fanoušků,  přes kustody,  kamery na hřišti, po dramatickou hudbu s vysvětlujícími komentáři.

V traileru můžeme vidět intro na derby mezi Chelsea a Tottenhamem. Kromě toho můžeme zmínit nabídku mezi rozhodčími, kde se libovolně kombinují ženy s mužským protějškem v obou variantách zápasu.

Každá vstřelena branka vám ukáže ve hře samotné nové pohledy trajektorie, rychlost míče doplní i o podrobnosti ve statistikách (prostě takový iSport.cz index). Ještě musím dodat, že každému gólů půjde v některých režimech i o zvukovou stránku. Přijde mi však trochu bizarní dát zvuk koně či podivný klakson.

Pro začátečníky je připravena modernizovaná nápověda či systém trenéra. Zkušení naopak ocení další rozšíření signature oslav fotbalových hvězd. Svou ikonickou dostanou Pulisic, Firminho nebo Jotu.

Těšíte se na novou FIFU?

Článek od Martin Kovanda

Napsat komentář