Právě si prohlížíte Scathe – nová FPS hra, která si zaslouží vaši pozornost
Foto: www.damagestate.com/Scathe // STEAM

Scathe – nová FPS hra, která si zaslouží vaši pozornost

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Herná novinka o ktorej momentálne vie len veľmi málo ľudí by mohla zaujať fanúšikov všetkých druhov moderných strieľačiek.

Scathe nástupca legendárneho Dooma?

Hra Scathe vychádza už na konci budúceho mesiaca a je veľká škoda, že napríklad na PlayStation oficiálnom kanály ma trailer pod 30 000 pozretí. Jedná sa o fps hru zameranú na doslova pekelnú atmosféru, preto by mohla osloviť hlavne fanúšikov hernej série Doom.

Na základe publikovaných videí a beta testovania sa môžeme tešiť na unikátny level dizajn, niekoľko variácií nepriateľom a bossov ako aj na niektoré už zaužívané mechaniky ako sú slabé miesta na nepriateľoch (weakspoty) alebo napríklad dash (rýchly presun z miesta na miesto), ktorý sa pomaly dostáva aj do fps žánru.

Hra nebude striktne lineárna, preto si hráči budú môcť zvoliť hneď z niekoľkých možností riešenia boja s nepriateľmi, alebo presunu z jednej lokácie do druhej, čo môže osloviť aj hráčov, ktorých odrádza striktne lineárny koncept hier. Hra na jednej strane vyzerá veľmi zaujímavo, ale predpokladám, že predaje budú na úrovni štandardného indee titulu.

Oficiálne vydanie hry je 31.8.2022 a hra bude dostupná pre počítače, ako aj pre všetky platformy súčasnej a predchádzajúcej generácie herných konzol. Budeme sledovať prvé dní tejto hry a recenzia bude dostupná na našom webe hneď prvé dni po vydaní.

Hru Scathe si môžete pridať do zoznamu želaní tu.

Napsat komentář