Právě si prohlížíte Nová hororovka The Quarry od Supermassive Games
Image: quarrygame.2k.com // 2K.com

Nová hororovka The Quarry od Supermassive Games

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Vývojáři ze Superpmassive Games včera odhalili nový hororový titul The Quarry. Jak moc se budeme u nové hororovky bát?

Hororovka The Quarry na dosah

Autoři Until Dawn a série The Dark Pictures, studio Supermassive Games, si několik týdnů zpět registrovali název „The Quarry“. A včera večer se potvrdila pravdivost spekulace. Magazín VGC uváděl před několika týdny, že by titul vyšel ještě tento rok.

Na sociálních sítích vývojáři odhalili minutový trailer ke hře a informace, které potvrzují článek od VGC. Autoři také uvádějí, že vydání bude už v létě, ale přesné datum ještě upřesní.

Úplné odhalení se konalo včera, 17. 3 v 17:00 našeho času, na oficiálním webu byl zveřejněn dokonce odpočet.

Vývojáři o titulu říkají, že to bude hororový zážitek, který ještě nikdo nezažil. Na sociální síti Twitter přidali příspěvek „Co tě nezabije, to tě posílí“. Ve videu byl mimo jiné odhalen datum vydání. Bát se začneme 10. června letošního roku.

The Quarry není to jediné na co se těšit od Supermassive Games, jelikož letos vyjde ještě další díl The Dark Pictures, který se jmenuje The Devil In Me.

Odkaz na oficiální stránky produktu naleznete ZDE. Na oficiální Announce Trailer kanálu 2K se můžete podívat níže. V traileru nalezneme také mnoho slavných herců. Těšíte se?

Napsat komentář