Právě si prohlížíte Nová mapa pro Call of Duty: Warzone 2.0 odhalena
Foto: store.steampowered.com // Call of Duty: Warzone 2.0

Nová mapa pro Call of Duty: Warzone 2.0 odhalena

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Vývojáři Call of Duty: Warzone 2.0 oficiálně představili novou mapu Ashika Island, která dorazí do hry již v půlce února.

Nová mapa Ashika Island pro Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2.0 se s novou sezónou, která dorazí již 15. února, pochlubí také novou mapou Ashika Island, která je inspirovaná Japonskem. Vývojáři z Infinity Ward nový přírůstek odhalili prostřednictvím svého příspěvku na sociální síti Twitter.

Nová mapa Ashika Island se má skládat ze sedmi částí: Oganikku Farms, Residential, Town Center, Tsuki Castle, Shipwreck, Beach Club a Port Ashika. Velikost mapy by měla být podobná předchozím mapám Resurgence Island či Fortune’s Keep.

Mapa by mohl nabídnout hráčům potřebnou variabilitu, pokud se již unavili hraním na Al Mazrah a nebo pokud touží po menší mapě pro boj. Ashika Island obsahuje také řadu podzemních tunelů, jeskyní a dalších skrytých míst. Fanoušci série si na nové mapě jistě užijí také více vodních mechanik, jelikož mapa nabízí mnoho vodních ploch, jako jsou například zaplavené jeskyně.

Další informace o nadcházející sezóně nás budou vývojáři jistě informovat v následujících dnes. Je jisté, že se v budoucnu dočkáme dalších zajímavých map..

Co říkáte na novou mapu? Hrajete CoD: Warzone? Baví vás Battle Royale hry? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář