Právě si prohlížíte Nová série laků na nehty od OPI ve spolupráci s Xboxem
Image: pixabay.com // opi.com

Nová série laků na nehty od OPI ve spolupráci s Xboxem

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ / XBOX
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Kosmetická společnost OPI před nedávnem oznámila novou sérii laků na nehty, která se inspirovala hrami pro Xbox. O jaké laky se jedná?

OPI laky inspirované Xboxem

Začátkem tohoto roku oznámila OPI (kosmetická společnost) s Microsoftem spolupráci v rámci nové herní kolekce laků na nehty, které jsou inspirovány barevnými motivy her Xboxu.  Před měsícem tato spolupráce dorazila i do České Republiky a nyní můžete z českého eshopu OPI objednávat a vybírat z 12ti herních odstínů.

Prodej v Česku byl zahájen minulý měsíc 14.2., v zahraničí se kolekce prodávala hned začátkem roku po ohlášení spolupráce.

Máte na výběr ze tří variant lacquer, shine a gel colour. Čili obyčejný, klasický lak, pak lak s gel efektem a i přímo pro zapékání v lampě gel laky. Spojení se značkou Microsoftu je především v názvech laků, které jsou inspirovány herní tématikou xboxových her.

Třeba zářivá červená nese název Heart and Con-soul, světle modrá Can’t CTRL Me,  tmavě fialová N00Berry, světle fialová až lehce do růžova Achierement Unlocked.  A v rámci Xboxové spolupráce je v nabídce samozřejmě i zelená, která je tedy světlejší než Xboxová barva a jmenuje se The Pass is Always Greener.

12 barev laků ve spolupráci s Xboxem jsou skvělou spoluprací a zároveň se v tom najdou i „nehráčky“, jelikož barvy jsou i skvělým jarním doplňkem. Oznámení naleznete na oficiálním blogu ZDE.

Napsat komentář