Právě si prohlížíte Nové CoD: Modern Warfare III nám představuje Zombie mód
Foto: callofduty.com // Call of Duty: Modern Warfare III (Zombie)

Nové CoD: Modern Warfare III nám představuje Zombie mód

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Vydanie hry Call of Duty: Modern Warfare III je už za dverami a hráči dostali nový dôvod sa tešiť na tento diel. Okrem pokračovania kampane sa dočkáme aj Zombie módu.

Zombie v Modern Warfare svete

Zombíci sú súčasťou Call of Duty série už od 2008. Vtedy sa stali súčasťou hry World at War a postupne sa dostali aj na novšie diely. Zombie mód sa spoločne s kampaňou, multiplayerom a neskôr aj arkádou stál neoddeliteľnou súčasťou tejto série. Najviac populárna Zombie série je Black Ops vďaka ikonickým mapám a zbraniam.  Tento krát sa zombíci dostanú aj do série Modern Warfare. Pre túto sériu je daný mód pomerne nezvyčajný, pretože mal hlavne Speck Ops misie.


Uvidíme, či na Zombie mód poviete vy hráči. Zatiaľ máme oficiálne predstavené len úvodné video, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Je ako vždy pri vydaní novej hry v krátkosti predstavený príbeh okolo celej nákazy a trochu ukázaný vizuál nových máp.

Zahráte si tento mód v novém Modern Warfare III? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář