Právě si prohlížíte Nové DLC pro Far Cry 6 má datum vydání a cenovku
Foto: ubisoft.com // FAR CRY 6

Nové DLC pro Far Cry 6 má datum vydání a cenovku

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Pravdepodobne posledné príbehové DLC s názvom Lost Between Worlds pro Far Cry 6 sa ukazuje, ako alternatívny svet, z ktorého budeme musieť utiecť.

Far Cry 6 DLC se představuje

Princíp nového DLC spočíva v zničenom svete Yara, v ktorom si zahráme za postavu Dani Rojas. Jej úlohou bude za každú cenu poskladať svet, v ktorom je uväznená, do pôvodného stavu. Bude postavená pred 15 skúšok, ktoré nás postupne dovedú k otázke: Podarí sa jej utiecť z tohto alternatívneho sveta späť do reality? Na otázku si môžete zodpovedať napríklad hraním tohto DLC, ktoré príde na všetky platformy 6. 12. 2022.

Developeri taktiež oznámili, že všetky zbrane, ktoré ste získali v expanzií, môžete použiť aj v hlavnej hre. Funguje to na princípe posledného DLC vo Far Cry 5 vďaka ktorému ste mohli používať vesmírne zbrane priamo v hlavnej hre a využiť ich napríklad pri hraní New Game +.

DLC bude samostatne stáť 20 EUR, alebo si ho môžete kúpiť v balíku v Game of The Year edícií hry. Fanúšikovia sa od dnes navyše môžu tešiť na možnosť si zahrať hru v režime New Game+, kde môžete využiť všetky svoje zbrane a získané skúsenosti ešte raz a napríklad si popri tom skúsiť prejsť hru na najvyššej obťažnosti.

Plánujete si zahrať Lost Between Worlds expanziu? Neváhajte sa tiež pripojiť k našej oficiálnej discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář